Hakkımızda

Çelik endüstrisi sektörü içerisinde 20 yılı geride bırakan öncü firmalardan biri olan Remsa Çelik 1995 yılından beri yürütmekte olduğu faaliyetleri ilk günkü heyecanla ve azimle sürdürmeye devam etmektedir. Gelişen teknolojilerin desteği ve günün estetik anlayışlarına uygun bir şekilde güncel trendleri yakından takip eden firmamızda sizlere kaliteli ürünleri doğru projelerle kullanma fırsatını sunuyoruz. Daha çok endüstriyel amaçlar taşıyacak projelere yoğunlaşan bir firma olmamıza rağmen konut projeleri içerisinde gerekli olan durumlarda da sizlere çelik malzemesiyle çözümler üretebiliyoruz. Uzun zamandan beri alanında öncü bir firma olarak yürütmekte olduğumuz çelik çatı projelerinde sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde projelerin uygulanmasını sağlarken sizlerden gelen taleplere uygun biçimde çözümlerin üretilmesini de sağlıyoruz.

Remsa Çelik markasının kalitesini ve güvencesini her aşamada hissedeceğiniz çalışmalarımızda gerçekleştirmek istediğiniz işlerle ilgili olarak sizlere tecrübemizi de aktarabiliyoruz. Özellikle güvenlik açısından kusursuz bir yapıya sahip olması gereken asma kat projeleri için asma katın yapılacağı alanın özelliklerine, sizlerin taleplerine ve malzemenin kullanım şekline bağlı olarak en etkili çözümü üretiyoruz. Çelik malzemesinin kullanılmasına yönelik her türlü teknik donanım ve deneyime sahip olan firmamız sayesinde çok kısa sürede hayalini kurduğunuz projelerin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Her biri sektör içerisinde yıllardan beri faaliyet göstermekte olan deneyimli personelimizle birlikte sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Belirli standartlar halinde gerçekleştirilen çelik çatılar, asma katlar, yangın merdivenleri gibi alanlarda bu standartlara uygun şekilde hareket etsek de daha çok kişisel zevkleri yansıtmada da etkili olabilecek ferforje korkuluk çalışmalarımızda sizlerin taleplerine daha çok önem veriyoruz. Balkon korkuluklarından asma katların güvenliğini sağlamaya, merdiven korkuluklarından pencere korkuluklarına kadar tüm bu alanların güvenli olmasını sağlarken çelik malzeme kullanımı ile en iyi deneyimi elde etmenizi sağlıyoruz. Bunlara ek olarak tasarımları açısından görünümleri mekanlara renk katacak kadar değişiklik ortaya koyabilen bu projeler için sizlerden gelen taleplere en güzel cevabı verebilecek olan projelerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Remsa Çelik markasının yürütmekte olduğu işleri talep ederek her aşamada nasıl hareket ettiğimizi yakından deneyimleyebilirsiniz.